Baseinas Jūsų kieme. Laukia nuostabūs dalykai!

Nesvarbu, ar tai būtų dažnas plaukiojimas, kassavaitinių bombų varžybų organizavimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, jauki vakarienė su mylimu žmogumi terasoje prie baseino, atsigaivinimas įkaitus pirtyje ar tiesiog visiškas poilsis... Jūs visada galite mėgautis savo baseinu.

Nuosavas baseinas. Pradėkite planuoti!

Planuoti nuosavą baseiną kaip savo svajonių kiemo dalį yra įdomi ir naudinga kelionė. Lydėsime Jus baseino planavimo procese ir padėsime sužinoti apie baseinų tipų subtilybes, palyginti skirtingas dizaino idėjas ir suplanuoti prasmingą investiciją į savo kiemo erdvę.

Apšiltinti termo betoniniai baseinai

Termo betoninis baseinas įrengiamas iš suarmuotų polistireno blokelių užpildant sienas betonu. Neužilgo, sutvirtėjus sienoms, vyksta laiptų įrengimas ir betonavimas. Termo betoniniai baseinai yra patobulinti tvirčiausi baseinai, puikiai pripažinti Lietuvoje. Tokie baseinai gali būti bet kokio dydžio, formos ir gylio, su įvairiais laiptais. Galima pasirinkti aukštos kokybės baseino PVC dangos spalvas ir raštus. Ruošiant žiemai mūsų įrengtiems baseinams nereikia išleisti vandens. Jūsų idėjos ir mūsų patirtis gali sukurti unikalų baseiną, papuošiantį Jūsų kiemą.

Skandinaviški impregnuoto medžio skydiniai baseinai

Skandinaviški impregnuoto medžio skydiniai baseinai pagal įrengimo principą prilyginami termo betoninio baseino tipui. Jie gali būti bet kokio dydžio, formos, gylio, su įvairiais laiptais. Impregnuoto medžio baseinus renovuoti reikės po 20-50 metų, tačiau įrengimo kaina mažesnė nei termo betoninių. Skandinaviško tipo impregnuoto medžio skydiniams baseinams taip pat naudojamos aukštos kokybės nerūdijančio plieno įdėtinės detalės ir filtravimo įranga. Be to, šie baseinai lengvai renovuojami, nusidėvėjusi ar jau po daug metų naudojimo pabodusi PVC danga lengvai pakeičiama nauja.

Įdėtinės detalės ir filtravimo sistema

Visiems baseinams naudojame patikimo gamintojo Pahlen aukštos kokybės nerūdijančio plieno įdėtines detales: purkštukus, skimerius, lempas ir kt.

Parenkame ir įrengiame profesionalią baseino filtravimo įrangą pagal baseino dydį.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Daug patirties ir žinių įgijome dirbdami kartu su daugiau kaip 50 metų patirtį baseinų statybose turinčia Švedijos įmone.

  • Baseinas, kaip ir terasa, įrengiami statybos vietoje, todėl mums netrukdo ir siauri įvažiavimai. Nereikia rūpintis specialia technika iškrovimui, kuri būtina atgabenus jau išlietą baseino korpusą.

  • Nerūdijančio plieno įdėtines baseino detales gauname tiesiai iš pasaulyje pripažinto Švedijos gamintojo Pahlen AB.

  • Baseino PVC danga atkeliauja iš Vokietijoje įkurtos pasaulinės PVC dangos gamybos lyderės Elbtal Plastics.

  • Baseino uždengimą patys pargabename tiesiai iš patikimo Čekijos gamintojo Alupol s.r.o.

  • Po ilgamečio testavimo žinome, kad mūsų technologija įrengtas baseinas savo privalumais lenkia stiklo pluošto baseinus.

  • Visada laikomės principo baseiną įrengti taip, kad vėliau būtų kuo mažiau rūpesčių tiek mums, tiek klientui.

  • Mes puikiai suprantame baseinų ir terasų statybos niuansus, konsultuojame nemokamai ir esame pasirengę pradėti naujus projektus.

  • Įvykus netikėtam įrangos gedimui, iš karto ją keičiame nauja ir tik tuomet aiškinamės gedimo priežastis.

Nuosavas baseinas suteikia malonumą, kuria gyvenimo prisiminimus Jūsų šeimai ir draugams, prideda vertės Jūsų namams.

Reikia daugiau informacijos apie baseinus?

Susisiekite su mumis ir papasakokite, kas paskatino jus galvoti apie baseiną. Jau nusprendėte statyti ar dar tik susidomėjote ir tikrai nežinote, ko ieškoti?

Galbūt norėsite praskaidrinti savo kasdienybę naujame šeimos baseine, taip praturtindami ir savo gyvenimo kokybę?

Kad ir kur bebūtumėte savo sprendimų priėmimo procese, mes visada pasiruošę išklausyti ir duoti patarimų, padėsiančių jums išsirinkti.